Yönetim Kurulumuz

 • Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı  Değerli İş Ortaklarımız ve Değerli Çalışanlarımız,

  Küresel ve ulusal ölçekte sigorta sektörünü ilgilendiren birçok olayın yaşandığı ve sigortacılar açısından en zorlayıcı yıllardan biri olan 2023’ü geride bıraktık. Bizler için birçok açıdan dikkate değer ve öğretici bir yıl oldu.

  Ülke gündemi ve sektörel zorluklara rağmen, Ana Sigorta olarak yılımızın verimli geçtiğini belirtmek isterim. Yılın başında yaşanan deprem felaketi ve ekonomik dalgalanma, büyüme planlarımızda dikkatli adımlar atmayı gerektirdi. Bu süreçte, odaklanma ve özverimiz sayesinde başarılı sonuçlar elde ettik. Önceden belirlenmiş rasyonel büyüme stratejimiz ile zorlukları fırsata çevirmeyi başardık ve en güçlü dağıtım kanalımız acentelerimiz olacak vaadiyle çıktığımız yolda şimdi emin adımlarla odağımıza acentelerimizi alarak ilerliyoruz.

  Hiç şüphesiz, kuruluş felsefemiz ve iş planımızın en önemli stratejik başlığı olan sigortacılık ekosisteminin ilk fazında yer alan oto sigortaları alanında yatırımlarımızı sürdürecek ve teknoloji odaklı değişim planlarımız ile dijital yeteneklerimizi artırmaya hız kesmeden devam edeceğiz. Bu yolculukta azmini ve desteğini eksik etmeyen tüm acentelerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.

  Saygılarımla,

  Tayfun ALTINTAŞ

  Yönetim Kurulu Başkanı, Ana Sigorta

 • Yönetim Kurulu Üyeleri

  Tayfun ALTINTAŞ - Yönetim Kurulu Başkanı

  Kantürk ÖZTÜRK – Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

  Gizem ÖZTOK ALTINSAÇ - Yönetim Kurulu Üyesi

  Ayhan DAYOĞLU - Yönetim Kurulu Üyesi